С этой страницы вы начинаете знакомство с нами, с основными направлениями и принципами нашей работы.

Про нас

 

 

 

  

Стоматологія "Аоста" розташована в історичному районі м.Харкова по вулиці Пушкінській в 400 м від ст. метро «Пушкінська». Вдале розташування дозволяє легко дістатися до нас, як громадським, так і особистим транспортом, для якого передбачена безкоштовна парковка.

 

 

 

 Велику увагу ми приділяємо тому, щоб у нас вам було зручно і затишно.

Адміністрація "Аоста" в своїй роботі виділила основні напрямки діяльності: 

- підбір кваліфікованих кадрів;  
- забезпечення сучасним і якісним обладнанням;  
- безпеку лікування;  
- гарантії якості лікування;  
- помірна цінова політика.  
Наші лікарі - це фахівці високої кваліфікації, які тривалий час працюють в стоматології і люблять свою роботу. Наші співробітники - це команда професіоналів, яка несе відповідальність за результати своєї роботи і постійно підвищує рівень кваліфікації на різних курсах і симпозіумах в м.Києві, Полтаві та ін.

 Наші лікарі є фахівцями, які працюють тільки в тих областях стоматології, за якими вони одержали університетську освіту і відповідні сертифікати (тобто хірурги займаються хірургічною роботою, терапевти - терапевтичної роботою, протезисти - протезуванням зубів і т.д.)

Основним правилом нашої роботи є те, що первинний огляд проводять 3-4 фахівця різного профілю, які пропонують пацієнту кілька можливих варіантів лікування і приблизну вартість роботи.

«Аоста» оснащена сучасним обладнанням для обстеження, лікування, стерилізації, використовує в своїй роботі імпортні сертифіковані стоматологічні матеріали.

Надаючи широкий спектр стоматологічних послуг нашими лікарями, ми також не забуваємо про індивідуальні знижки для пацієнтів. 

Для зручності в спілкуванні ви завжди можете задати питання нашим фахівцям і записатися на прийом безпосередньо на нашому сайті.
 
Будьте спокійні за своє здоров'я!
 
Приходьте до наших фахівців на консультацію і складання плану лікування!

 

 
 
 
 

 

в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА ПОТРІБНО ЧАСТІШЕ ПОЛОСКАТИ порожнину рота.

Після видалення зуба потрібно перш за все ретельно виконувати рекомендації лікаря. Занадто часте полоскання рота призводить до вимивання кров'яного згустку, який утворюється в порожнині лунки. Вимивання цього згустку може призводити до відновлення кровотечі і утворення запального процесу, та більш тривалого загоєння.