С этой страницы вы начинаете знакомство с нами, с основными направлениями и принципами нашей работы.

Про нас

 

 

 

  

Стоматологія "Аоста" розташована в історичному районі м.Харкова по вулиці Пушкінській в 400 м від ст. метро «Пушкінська». Вдале розташування дозволяє легко дістатися до нас, як громадським, так і особистим транспортом, для якого передбачена безкоштовна парковка.

 

 

 

 Велику увагу ми приділяємо тому, щоб у нас вам було зручно і затишно.

Адміністрація "Аоста" в своїй роботі виділила основні напрямки діяльності: 

- підбір кваліфікованих кадрів;  
- забезпечення сучасним і якісним обладнанням;  
- безпеку лікування;  
- гарантії якості лікування;  
- помірна цінова політика.  
Наші лікарі - це фахівці високої кваліфікації, які тривалий час працюють в стоматології і люблять свою роботу. Наші співробітники - це команда професіоналів, яка несе відповідальність за результати своєї роботи і постійно підвищує рівень кваліфікації на різних курсах і симпозіумах в м.Києві, Полтаві та ін.

 Наші лікарі є фахівцями, які працюють тільки в тих областях стоматології, за якими вони одержали університетську освіту і відповідні сертифікати (тобто хірурги займаються хірургічною роботою, терапевти - терапевтичної роботою, протезисти - протезуванням зубів і т.д.)

Основним правилом нашої роботи є те, що первинний огляд проводять 3-4 фахівця різного профілю, які пропонують пацієнту кілька можливих варіантів лікування і приблизну вартість роботи.

«Аоста» оснащена сучасним обладнанням для обстеження, лікування, стерилізації, використовує в своїй роботі імпортні сертифіковані стоматологічні матеріали.

Надаючи широкий спектр стоматологічних послуг нашими лікарями, ми також не забуваємо про індивідуальні знижки для пацієнтів. 

Для зручності в спілкуванні ви завжди можете задати питання нашим фахівцям і записатися на прийом безпосередньо на нашому сайті.
 
Будьте спокійні за своє здоров'я!
 
Приходьте до наших фахівців на консультацію і складання плану лікування!

 

 
 
 
 

 

в стоматології також існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО МОБІЛЬНИКИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗБОЇ В РОБОТІ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ.

Мобільники викликають збої в роботі стоматологічного обладнання. При проведенні досліджень у багатьох країнах було доведено, що стільникові телефони не мають жодного впливу на роботу стоматологічних установок і апаратури. Даний міф є перебільшенням навіть тому, що не було зареєстровано подібних фактів ні лікарями-стоматологами, ні вченими.