Мы предлагаем вам не только интересные новости в стоматологии, но и самые свежие открытия в науке, которые вы можете широко использовать в своей повседневной жизни.

Новини

Нове придбання стоматології "АОСТА"

Для підвищення якості стоматологічної допомоги адміністрація "АОСТА" придбала сучасний...

Нове придбання стоматології

апекслокатор Райпекс 6 з хай-тек дизайном виробництва компанії VDW (Німеччина). Цей апекслокатор з унікальною ZOOM - функцією забезпечує отримання точних результатів при лікуванні каналів зуба і відрізняється зручністю і надійністю. Висока роздільна здатність сенсорного екрану і "чуйний" призначений для користувача інтерфейс роблять цей апекслокатор схожим на смартфон, що відзначають і

оцінюють навіть пацієнти. При визначенні апекального звуження електронний метод визначення довжини робочого каналу перевершує багато в чому навіть рентгенологічний. Тривимірне зображення на кольоровому рідкокристалічному дисплеї вказує канал кореня зуба, а система сигналів дозволяє точно визначити довжину робочого каналу без стеження за приладом. Цей прилад дозволяє
максимально точно і якісно пролікувати зубні канали, що дуже важливо для подальшого лікування і збереження зуба, а так само для всіх видів протезування. Відзначимо так само значну економію часу лікування каналів, що істотно як для лікаря, так і для пацієнта.

 

 

в стоматології також існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ЗУБИ У ДІТЕЙ НЕ БОЛЯТЬ І САМІ випадають.

Це міф. Молочні зуби теж болять, бо у них є нерви. Біль у дітей може бути відсутнім, тому що молочні зуби руйнуються дуже швидко. У багатьох дітей молочні зуби випадають самі або дуже легко і без болю видаляються стоматологом. Але коріння молочних зубів, які перенесли пульпіт або періодонтит стають більш щільні і погано розсмоктуються. Ці зуби доводиться видаляти навіть під місцевим знеболенням.