Мы предлагаем вам не только интересные новости в стоматологии, но и самые свежие открытия в науке, которые вы можете широко использовать в своей повседневной жизни.

Новини

Нове придбання стоматології "АОСТА"

Для підвищення якості стоматологічної допомоги адміністрація "АОСТА" придбала сучасний...

Нове придбання стоматології

апекслокатор Райпекс 6 з хай-тек дизайном виробництва компанії VDW (Німеччина). Цей апекслокатор з унікальною ZOOM - функцією забезпечує отримання точних результатів при лікуванні каналів зуба і відрізняється зручністю і надійністю. Висока роздільна здатність сенсорного екрану і "чуйний" призначений для користувача інтерфейс роблять цей апекслокатор схожим на смартфон, що відзначають і

оцінюють навіть пацієнти. При визначенні апекального звуження електронний метод визначення довжини робочого каналу перевершує багато в чому навіть рентгенологічний. Тривимірне зображення на кольоровому рідкокристалічному дисплеї вказує канал кореня зуба, а система сигналів дозволяє точно визначити довжину робочого каналу без стеження за приладом. Цей прилад дозволяє
максимально точно і якісно пролікувати зубні канали, що дуже важливо для подальшого лікування і збереження зуба, а так само для всіх видів протезування. Відзначимо так само значну економію часу лікування каналів, що істотно як для лікаря, так і для пацієнта.

 

 

в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО зубний біль ЗНІМАЮТЬ спиртові примочки або прикладання АСПІРИНУ.

Це явний міф. Прикладаючи до зуба ватку зі спиртом або раскрошений аспірин ви ризикуєте викликати значний опік слизової оболонки ротової порожнини, який потрібно буде лікувати. Ніякої дії на уражений зуб і зняття болю ці речовини не дають.