Мы предлагаем вам не только интересные новости в стоматологии, но и самые свежие открытия в науке, которые вы можете широко использовать в своей повседневной жизни.

Новини

Нове придбання стоматології "АОСТА"

Для підвищення якості стоматологічної допомоги адміністрація "АОСТА" придбала сучасний...

Нове придбання стоматології

апекслокатор Райпекс 6 з хай-тек дизайном виробництва компанії VDW (Німеччина). Цей апекслокатор з унікальною ZOOM - функцією забезпечує отримання точних результатів при лікуванні каналів зуба і відрізняється зручністю і надійністю. Висока роздільна здатність сенсорного екрану і "чуйний" призначений для користувача інтерфейс роблять цей апекслокатор схожим на смартфон, що відзначають і

оцінюють навіть пацієнти. При визначенні апекального звуження електронний метод визначення довжини робочого каналу перевершує багато в чому навіть рентгенологічний. Тривимірне зображення на кольоровому рідкокристалічному дисплеї вказує канал кореня зуба, а система сигналів дозволяє точно визначити довжину робочого каналу без стеження за приладом. Цей прилад дозволяє
максимально точно і якісно пролікувати зубні канали, що дуже важливо для подальшого лікування і збереження зуба, а так само для всіх видів протезування. Відзначимо так само значну економію часу лікування каналів, що істотно як для лікаря, так і для пацієнта.

 

 

в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ЗОЛОТО НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАЄ АЛЕРГІЇ.

Золото не є алергеном. Це міф. Золото, як і будь-який інший метал, може викликати сильну алергію. Перебуваючи в порожнині рота, контактуючи зі слизовою оболонкою, золото може викликати запалення ясен і навіть появи виразок. Такі реакції зустрічаються рідко, але все ж іноді пацієнти просять замінити золоті коронки на інший метал або кераміку.