Мы предлагаем вам не только интересные новости в стоматологии, но и самые свежие открытия в науке, которые вы можете широко использовать в своей повседневной жизни.

Новини

Раптово заболів зуб, що робити?

Якщо у вас раптово заболів зуб...

Раптово заболів зуб, що робити?

 

звичайно ж перша порада - це відвідати стоматолога. Але на жаль це не завжди можливо. Буває зуб починає хворіти перед поїздкою, перед Новим роком або у вас невідкладні справи. Хочу вам порекомендувати, що можна зробити для зняття болю самостійно.

1. Ні в якому разі не можна гріти хворе місце зовні ні компресами, ні сухим теплом, бажано навіть не прикладати шарф або хустку. При прогріванні зуба ви можете дуже нашкодити собі.
 
2. Потрібні часті (5-10 разів на день) полоскання рота теплим, а краще ближче до гарячого водним розчином соди та йоду (на 1 склянку води 1 чайна ложка соди і 2-3 краплі йоду). Полоскати хворий зуб можна водним розчином солі, ромашки, шавлії, мати-й-мачухи і ін. Але запам'ятайте, що неважливо чим ви полощете, а важливо як ви робите хворого зуба "гарячу ванночку". Правильно полоскати зуб потрібно так:набрати приготований розчин за щоку з боку хворого зуба, почекати поки полоскання не охолоне, сплюнути і повторити процедуру поки не вщухне біль або не закінчиться розчин. Процедуру повторити через 1-1,5 години. Не потрібно різкими рухами переміщати розчин в ротовій порожнині, булькати або промивати хворий зуб.
 
3. Третій спосіб - це медикаментозне лікування. Якщо у вас немає можливості звернутися до лікаря, то можна прийняти препарат - бісептол, дотримуючись дозування і протипоказання, зазначені в інструкції. Знеболюючі препарати бажано не приймати або прийняти в разі необхідності з великою обережністю.
 
4. І головне - при першій же можливості зверніться до лікаря - стоматолога.

в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ЛІКУВАННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ.

Міф абсолютно невірний і навіть шкідливий. З появою перших молочних зубів дитина повинна побувати у стоматолога. Уражені молочні зуби можуть привести до хвороб здорових зубів, порушення прикусу при зміні зубів, до поразки органів і систем дитини. Неліковані зуби у дитини - це постійна інфекція в організмі. Лікувати молочні зуби необхідно!