В проведении первичной консультации врачами нашей клиники обычно участвуют 3-4 специалиста разного профиля, что позволяет точно установить диагноз заболеваний ротовой полости и зубов и составить оптимальный план лечения.

Первинна консультація і стоматологічна діагностика

Часто люди, зіткнувшись з проблемами зубів і порожнини рота, не відразу звертаються до лікарів і намагаються відкласти ці проблеми на потім, цим самим дають можливість хвороби посилитися.

Ми пропонуємо відвідати нашу клініку, отримати кваліфіковану консультацію і відповіді на усі питання, що цікавлять вас, по стоматології.

У клініці передбачений кабінет для проведення первинного огляду кваліфікованим лікарем - терапевтом, є необхідна діагностична апаратура, яка дозволяє пройти повне стоматологічне обстеження і точно встановити діагноз.

Прийнятим правилом роботи для нас є те, що при складанні плану лікування зазвичай беруть участь 3-4 фахівці різного профілю, що дозволяє не лише діагностувати усі захворювання ротової порожнини і зубів, але і встановити терміни лікування, а також повідомити пацієнтові приблизну вартість рекомендованих послуг.

Великою перевагою клініки "АОСТА" є те, що первинний огляд бригадою фахівців і складання ними плану лікування є комплексним.

 

 
в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА ПОТРІБНО ЧАСТІШЕ ПОЛОСКАТИ порожнину рота.

Після видалення зуба потрібно перш за все ретельно виконувати рекомендації лікаря. Занадто часте полоскання рота призводить до вимивання кров'яного згустку, який утворюється в порожнині лунки. Вимивання цього згустку може призводити до відновлення кровотечі і утворення запального процесу, та більш тривалого загоєння.