В проведении первичной консультации врачами нашей клиники обычно участвуют 3-4 специалиста разного профиля, что позволяет точно установить диагноз заболеваний ротовой полости и зубов и составить оптимальный план лечения.

Первинна консультація і стоматологічна діагностика

Часто люди, зіткнувшись з проблемами зубів і порожнини рота, не відразу звертаються до лікарів і намагаються відкласти ці проблеми на потім, цим самим дають можливість хвороби посилитися.

Ми пропонуємо відвідати нашу клініку, отримати кваліфіковану консультацію і відповіді на усі питання, що цікавлять вас, по стоматології.

У клініці передбачений кабінет для проведення первинного огляду кваліфікованим лікарем - терапевтом, є необхідна діагностична апаратура, яка дозволяє пройти повне стоматологічне обстеження і точно встановити діагноз.

Прийнятим правилом роботи для нас є те, що при складанні плану лікування зазвичай беруть участь 3-4 фахівці різного профілю, що дозволяє не лише діагностувати усі захворювання ротової порожнини і зубів, але і встановити терміни лікування, а також повідомити пацієнтові приблизну вартість рекомендованих послуг.

Великою перевагою клініки "АОСТА" є те, що первинний огляд бригадою фахівців і складання ними плану лікування є комплексним.

 

 
в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ЗОЛОТО НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАЄ АЛЕРГІЇ.

Золото не є алергеном. Це міф. Золото, як і будь-який інший метал, може викликати сильну алергію. Перебуваючи в порожнині рота, контактуючи зі слизовою оболонкою, золото може викликати запалення ясен і навіть появи виразок. Такі реакції зустрічаються рідко, але все ж іноді пацієнти просять замінити золоті коронки на інший метал або кераміку.