В проведении первичной консультации врачами нашей клиники обычно участвуют 3-4 специалиста разного профиля, что позволяет точно установить диагноз заболеваний ротовой полости и зубов и составить оптимальный план лечения.

Первинна консультація і стоматологічна діагностика

Часто люди, зіткнувшись з проблемами зубів і порожнини рота, не відразу звертаються до лікарів і намагаються відкласти ці проблеми на потім, цим самим дають можливість хвороби посилитися.

Ми пропонуємо відвідати нашу клініку, отримати кваліфіковану консультацію і відповіді на усі питання, що цікавлять вас, по стоматології.

У клініці передбачений кабінет для проведення первинного огляду кваліфікованим лікарем - терапевтом, є необхідна діагностична апаратура, яка дозволяє пройти повне стоматологічне обстеження і точно встановити діагноз.

Прийнятим правилом роботи для нас є те, що при складанні плану лікування зазвичай беруть участь 3-4 фахівці різного профілю, що дозволяє не лише діагностувати усі захворювання ротової порожнини і зубів, але і встановити терміни лікування, а також повідомити пацієнтові приблизну вартість рекомендованих послуг.

Великою перевагою клініки "АОСТА" є те, що первинний огляд бригадою фахівців і складання ними плану лікування є комплексним.

 

 
в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ВСЕ СОЛОДОЩІ ШКІДЛИВІ ДЛЯ ЗУБІВ.

Більшість солодощів і правда дуже шкідливі для зубів, але не всі. Якісний шоколад містить в собі речовини які мають протимікробну дію і захищають зуби від виникнення карієсу. Тому він навіть корисний. До складу сучасних зубних паст додають витяжку з какао-бобів для надання пасті протимікробних властивостей.