В проведении первичной консультации врачами нашей клиники обычно участвуют 3-4 специалиста разного профиля, что позволяет точно установить диагноз заболеваний ротовой полости и зубов и составить оптимальный план лечения.

Первинна консультація і стоматологічна діагностика

Часто люди, зіткнувшись з проблемами зубів і порожнини рота, не відразу звертаються до лікарів і намагаються відкласти ці проблеми на потім, цим самим дають можливість хвороби посилитися.

Ми пропонуємо відвідати нашу клініку, отримати кваліфіковану консультацію і відповіді на усі питання, що цікавлять вас, по стоматології.

У клініці передбачений кабінет для проведення первинного огляду кваліфікованим лікарем - терапевтом, є необхідна діагностична апаратура, яка дозволяє пройти повне стоматологічне обстеження і точно встановити діагноз.

Прийнятим правилом роботи для нас є те, що при складанні плану лікування зазвичай беруть участь 3-4 фахівці різного профілю, що дозволяє не лише діагностувати усі захворювання ротової порожнини і зубів, але і встановити терміни лікування, а також повідомити пацієнтові приблизну вартість рекомендованих послуг.

Великою перевагою клініки "АОСТА" є те, що первинний огляд бригадою фахівців і складання ними плану лікування є комплексним.

 

 
в стоматології також існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО МОБІЛЬНИКИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗБОЇ В РОБОТІ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ.

Мобільники викликають збої в роботі стоматологічного обладнання. При проведенні досліджень у багатьох країнах було доведено, що стільникові телефони не мають жодного впливу на роботу стоматологічних установок і апаратури. Даний міф є перебільшенням навіть тому, що не було зареєстровано подібних фактів ні лікарями-стоматологами, ні вченими.