Привітання на головну

Стоматологія Харків - Аоста. На нашому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію про стоматологію "Аоста", пропонованих нами послуги та їх вартість, дізнаєтеся новини в стоматології, зможете задати питання і отримати на нього кваліфіковану відповідь. Ми пропонуємо вам професійне лікування за доступними цінами.

 

 

 

 


Хірургічна стоматологія

Видалення зубів - це крайній захід в сучасній хірургічній стоматології. Хірурги-стоматологи стараються врятувати кожен зуб, розуміючи, що видалення зуба є невеликою операцією, яка проводиться під. наркозом.

Існує думка, що лікарі - хірурги тільки видаляють зуби, які не можна вилікувати. Це не зовсім так.

Кваліфіковані лікарі - хірурги, озброївшись сучасними технологіями, когут проводити велику кількість хірургічних втручань направленнях на лікування важких захворювань, виправлення дефектів в порожнини рота і порятунок зубів.

При проведенні хірургічних операцій в нашій клініці використовується тільки сучасні, сертифіковані анестетики, що дозволяють проводити лікування без болю.

Лікарі стоматології  "АОСТА" проводять наступні хірургічні маніпуляції:

  -  видалення зубів будь-якої складності;
  -  видалення 8-го зуба ( зуба мудрості);
  -  посічення капюшона;
  -  пластика вуздечки мови і губ;
  -  видалення кісти;
  - проводять зубозберігаючі операції;
  - видалення зубного каменю;
  -  резекція верхівки кореня;
  -  підготовка до протезування та ін.

 

Наші стоматологи-хірурги  мають 3 раціоналізаторських пропозиції в області хірургії зубів, які підтверджені відповідними посвідченнями.

 

 в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО зубний біль ЗНІМАЮТЬ спиртові примочки або прикладання АСПІРИНУ.

Це явний міф. Прикладаючи до зуба ватку зі спиртом або раскрошений аспірин ви ризикуєте викликати значний опік слизової оболонки ротової порожнини, який потрібно буде лікувати. Ніякої дії на уражений зуб і зняття болю ці речовини не дають.