Привітання на головну

Стоматологія Харків - Аоста. На нашому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію про стоматологію "Аоста", пропонованих нами послуги та їх вартість, дізнаєтеся новини в стоматології, зможете задати питання і отримати на нього кваліфіковану відповідь. Ми пропонуємо вам професійне лікування за доступними цінами.

 

 

 

 


Хірургічна стоматологія

Видалення зубів - це крайній захід в сучасній хірургічній стоматології. Хірурги-стоматологи стараються врятувати кожен зуб, розуміючи, що видалення зуба є невеликою операцією, яка проводиться під. наркозом.

Існує думка, що лікарі - хірурги тільки видаляють зуби, які не можна вилікувати. Це не зовсім так.

Кваліфіковані лікарі - хірурги, озброївшись сучасними технологіями, когут проводити велику кількість хірургічних втручань направленнях на лікування важких захворювань, виправлення дефектів в порожнини рота і порятунок зубів.

При проведенні хірургічних операцій в нашій клініці використовується тільки сучасні, сертифіковані анестетики, що дозволяють проводити лікування без болю.

Лікарі стоматології  "АОСТА" проводять наступні хірургічні маніпуляції:

  -  видалення зубів будь-якої складності;
  -  видалення 8-го зуба ( зуба мудрості);
  -  посічення капюшона;
  -  пластика вуздечки мови і губ;
  -  видалення кісти;
  - проводять зубозберігаючі операції;
  - видалення зубного каменю;
  -  резекція верхівки кореня;
  -  підготовка до протезування та ін.

 

Наші стоматологи-хірурги  мають 3 раціоналізаторських пропозиції в області хірургії зубів, які підтверджені відповідними посвідченнями.

 

 в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО відбілювати зуби МОЖНА харчовою содою.

Цей міф існує дуже давно. Люди часто вдаються до чищення зубів содою насправді не знаючи, що піщинки соди досить жорсткий абразив. Бажання відбілити емаль содою порушує її цілісність і заподіює зубам непоправної шкоди. Зуби потрібно чистити якісної зубною пастою або зубним порошком. Для відбілювання зубів існує багато сучасних методів, які можна підібрати з лікарем - стоматологом.