Привітання на головну

Стоматологія Харків - Аоста. На нашому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію про стоматологію "Аоста", пропонованих нами послуги та їх вартість, дізнаєтеся новини в стоматології, зможете задати питання і отримати на нього кваліфіковану відповідь. Ми пропонуємо вам професійне лікування за доступними цінами.

 

 

 

 


Хірургічна стоматологія

Видалення зубів - це крайній захід в сучасній хірургічній стоматології. Хірурги-стоматологи стараються врятувати кожен зуб, розуміючи, що видалення зуба є невеликою операцією, яка проводиться під. наркозом.

Існує думка, що лікарі - хірурги тільки видаляють зуби, які не можна вилікувати. Це не зовсім так.

Кваліфіковані лікарі - хірурги, озброївшись сучасними технологіями, когут проводити велику кількість хірургічних втручань направленнях на лікування важких захворювань, виправлення дефектів в порожнини рота і порятунок зубів.

При проведенні хірургічних операцій в нашій клініці використовується тільки сучасні, сертифіковані анестетики, що дозволяють проводити лікування без болю.

Лікарі стоматології  "АОСТА" проводять наступні хірургічні маніпуляції:

  -  видалення зубів будь-якої складності;
  -  видалення 8-го зуба ( зуба мудрості);
  -  посічення капюшона;
  -  пластика вуздечки мови і губ;
  -  видалення кісти;
  - проводять зубозберігаючі операції;
  - видалення зубного каменю;
  -  резекція верхівки кореня;
  -  підготовка до протезування та ін.

 

Наші стоматологи-хірурги  мають 3 раціоналізаторських пропозиції в області хірургії зубів, які підтверджені відповідними посвідченнями.

 

 в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ЗОЛОТО НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАЄ АЛЕРГІЇ.

Золото не є алергеном. Це міф. Золото, як і будь-який інший метал, може викликати сильну алергію. Перебуваючи в порожнині рота, контактуючи зі слизовою оболонкою, золото може викликати запалення ясен і навіть появи виразок. Такі реакції зустрічаються рідко, але все ж іноді пацієнти просять замінити золоті коронки на інший метал або кераміку.