Наши врачи-ортодонты владеют всеми современными методами исправления прикуса как у детей, так и у взрослых. В своей работе они применяют различные конструкции (съемные и несъемные), широко используя все виды брекет-систем.

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична стоматологія - цей напрямок в області стоматології, завданням якої є виправлення прикусу, вирівнювання зубного ряду і зрештою надати посмішці красу.

Лікарі - ортодонти направляють свою роботу на відновлення краси зубів, допомагають радіти вам від своєї посмішки. Але лікарі також виконують і лікувальний процес, покращуючи жувальну функцію зубів і їх цілісність.Маючи здорові, міцні і рівні зуби ви збережете здоровим увесь шлунково-кишковий тракт, а значить і увесь організм в цілому.

За останній час кількість людей що потребують допомоги ортодонта значно виросла, особливо серед дітей і молоді.

Неправильний прикус, нерівні зуби можуть стати причиною не лише психо-емоційного стресу, але і призводять до різних захворювань зубів і ясен.

При неправильному прикусі страждає процес пережовування їжі, а значить і її всмоктування в організмі, що призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту, а за останніми науковими даними і до захворювань серця і судин. При поганому пережовуванні їжі кількість холестерину і шкідливих важких жирів в крові значно збільшується, що призводить до відкладення їх в судинах. У таких людей часто виникають інсульти, інфаркти міокарду, гіпертонічна хвороба.

Ортодонтичне лікування треба починати в ранньому дитячому віці, оскільки у дітей воно ефективніше. Завдяки останнім досягненням науки неправильний прикус можна виправити тепер у будь-якому віці.

У стоматології  "АОСТА" проводиться ортодонтичне лікування як дітям, так і дорослим.

Для виправлення прикусу зараз використовуються як зйомні конструкції (пластини), так і незйомні (брекет-системи).

Першим у світі винахідником брекетів став американський лікар-ортодонт Енгль.

 

Відтоді брекети постійно удосконалювались, збільшувалася їх різноманітність. Зараз виправленням прикусу за допомогою брекетів користуються лікарі всього світу. Носіння брекетів не лише дозволяє виправити прикус без особливих зусиль для пацієнта, але є досить модним видом лікування.

Брекет-система складається із спеціальних замків, які кріпляться на зуби, силової струни (дуги), які чинять тиск на зуб, допомагаючи йому вирівнятися.

Види брекет-системи

На сучасному етапі ортодонтія користується наступними видами брекетів :

-металеві;
-керамічі;
-сапфірові;
-лінгвальні;
-кольорові.

Металеві брекети

Металеві брекети були винайдені першими, але і зараз вони широко використовуються в ортодонтичному лікуванні.

Сплави з яких готують ці конструкції дуже різноманітні, але усі вони відповідають гігієнічним нормам. Останнім часом збільшилася різноманітність форм брекетів і сплавів, аж до дорогоцінних металів. Основною відмінною рисою металевих брекетів залишається їх міцність, завдяки цьому зазвичай легше добитися необхідного результату в лікуванні.

Якщо ви не вибрали брекети із золота і інших дорогоцінних металів, то цей вид брекетів вважається найменш дорогим.

 

Керамічні брекети

Керамічні брекети вимагають особливих умов при їх виготовленні. Головною відмінною рисою цих брекетів є те, що їх практично не видно на зубах, але вони є досить міцною конструкцією.

Зараз дуже багато людей вибирають саме цей вид брекет-систем із-за їх високих естетичних якостей. Вони добре носяться, відмінно виглядають на зубах, легкі, не викликають алергічних реакцій і неприємних відчуттів.

 

 

Сапфірові брекети

Сама назва цих брекетів говорить про те, що кристали з яких робляться ці брекети схожі на кристали сапфіра. Цей вид брекетів вибирають люди, які цінують красу і мають особливий естетичний смак. Сапфірові брекети максимально прозорі і напрочуд красиві, але вони також досить міцні.

Лікування цими брекетами дає добрий результат, нагляд за ними не складає особливих труднощів, але ціни на ці брекети дещо вищі.

 

Лінгвальні брекети

За лікуванням за допомогою цього виду брекетів частіше звертаються люди середньго віку, або  ті що займають керівні посади.

Можливо ці люди хочуть приховати від інших наявність у них брекет - системи. Їх вибором є лінгвальні брекети, які кріпляться з внутрішньої сторони зубів і абсолютно непомітні іншим людям. Використовувати ці брекети можна як при невеликих, так і значних порушеннях прикусу. Пацієнти  звикаються з цими брекетам досить швидко, неприємних відчуттів в порожнині рота людина зазвичай не відчуває.

Кольорові брекети

Для маленьких дітей були винайдені кольорові брекети, які яскраво і барвисто виглядають на зубах. Завдяки цьому лікарю-ортодонту легше працювати з маленькими пацієнтами при їх установці. У ігровій формі лікар може порадитися з дитиною, підбираючи форму і колір брекета за його смаком.

Ці брекети абсолютно нешкідливі, дітки до них швидко звикають, але головне вони виконують свою лікувальну функцію по відновленню прикусу.

 

 

Перед використанням брекетів необхідно обов'язково проконсультуватися з фахівцями. Лікарі - стоматологи в "АОСТА" зможуть кваліфіковано підібрати і встановити брекет - системи або інші види корекції прикусу.

Ви отримаєте рівні і красиві зуби, що дозволить Вам частіше посміхатися.

в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО зубний біль ЗНІМАЮТЬ спиртові примочки або прикладання АСПІРИНУ.

Це явний міф. Прикладаючи до зуба ватку зі спиртом або раскрошений аспірин ви ризикуєте викликати значний опік слизової оболонки ротової порожнини, який потрібно буде лікувати. Ніякої дії на уражений зуб і зняття болю ці речовини не дають.