В нашей cтоматологии предоставляется широкий спектр стоматологических услуг квалифицированными врачами на самом современном уровне.

Імплантація зубів

(ціни на імпланти, їх переваги, показання та строки в імплантології)

Імплантація зубів
Імплантологія одна з найсучасніших отрослей медицини, яка працює над проблемами заміщення хворих органів людини на здорові.
Свій розвиток отримує і імплантація зубів. Імплантація зубів набула широкого поширення в стоматології, як ефективний метод відновлення втрачених зубів. Встановлені зубні імплантати не тільки нагадують свої зуби за формою і кольором, але навіть відчуваються як рідні.
 
У стоматології "Аоста" використовуються імпланти провідних зарубіжних виробників (США, Німеччина, Ізраїль) виготовлені з титану, тому вони дуже міцні і якісні. Установка імпланта передбачає повне збереження зубів поруч від необхідного обточування. Імпланти повністю функціонально замінюють відсутні зуби, зміцнюють міцність зубного ряду і зберігають поруч стоять зуби від зсуву і розхитування

 

Установка імплантів є абсолютно безболісною процедурою завдяки сучасним методам знеболення. Зубні імпланти можуть повністю замінити відсутній зуб або кілька зубів в зубному ряду, а так само використовуватися як опора для установки знімних протезів. Протезування на імпланти дозволяє добитися високої міцності і функціональності знімного протезування.
 
Буває одномоментний і двумоментний спосіб установки імплантів. Вибір способу установки визначається лікарем-імплантологом і залежить від загального стану організму, наявності супутніх захворювань, стану кістки щелепи і кількості встановлюваних імплантів. Одномоментна установка імпланта займає близько однієї години. При показаннях до імплантації зубів в стоматології "Аоста" пацієнти отримують консультацію лікаря-імплантолога, стоматолога-хірурга і стоматолога-терапевта, проходять ретельний огляд і обстеження на предмет показань до імплантації.
 
 
 

 

в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО ВСЕ СОЛОДОЩІ ШКІДЛИВІ ДЛЯ ЗУБІВ.

Більшість солодощів і правда дуже шкідливі для зубів, але не всі. Якісний шоколад містить в собі речовини які мають протимікробну дію і захищають зуби від виникнення карієсу. Тому він навіть корисний. До складу сучасних зубних паст додають витяжку з какао-бобів для надання пасті протимікробних властивостей.