В нашей cтоматологии предоставляется широкий спектр стоматологических услуг квалифицированными врачами на самом современном уровне.

Імплантація зубів

(ціни на імпланти, їх переваги, показання та строки в імплантології)

Імплантація зубів
Імплантологія одна з найсучасніших отрослей медицини, яка працює над проблемами заміщення хворих органів людини на здорові.
Свій розвиток отримує і імплантація зубів. Імплантація зубів набула широкого поширення в стоматології, як ефективний метод відновлення втрачених зубів. Встановлені зубні імплантати не тільки нагадують свої зуби за формою і кольором, але навіть відчуваються як рідні.
 
У стоматології "Аоста" використовуються імпланти провідних зарубіжних виробників (США, Німеччина, Ізраїль) виготовлені з титану, тому вони дуже міцні і якісні. Установка імпланта передбачає повне збереження зубів поруч від необхідного обточування. Імпланти повністю функціонально замінюють відсутні зуби, зміцнюють міцність зубного ряду і зберігають поруч стоять зуби від зсуву і розхитування

 

Установка імплантів є абсолютно безболісною процедурою завдяки сучасним методам знеболення. Зубні імпланти можуть повністю замінити відсутній зуб або кілька зубів в зубному ряду, а так само використовуватися як опора для установки знімних протезів. Протезування на імпланти дозволяє добитися високої міцності і функціональності знімного протезування.
 
Буває одномоментний і двумоментний спосіб установки імплантів. Вибір способу установки визначається лікарем-імплантологом і залежить від загального стану організму, наявності супутніх захворювань, стану кістки щелепи і кількості встановлюваних імплантів. Одномоментна установка імпланта займає близько однієї години. При показаннях до імплантації зубів в стоматології "Аоста" пацієнти отримують консультацію лікаря-імплантолога, стоматолога-хірурга і стоматолога-терапевта, проходять ретельний огляд і обстеження на предмет показань до імплантації.
 
 
 

 

в стоматології теж існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО зубний біль ЗНІМАЮТЬ спиртові примочки або прикладання АСПІРИНУ.

Це явний міф. Прикладаючи до зуба ватку зі спиртом або раскрошений аспірин ви ризикуєте викликати значний опік слизової оболонки ротової порожнини, який потрібно буде лікувати. Ніякої дії на уражений зуб і зняття болю ці речовини не дають.