Наши стоматологи-терапевты владеют самыми современными методами лечения кариеса, пульпита и периодонтита любой сложности, выполняют всевозможные стоматологические реставрации зубов и на любом этапе спасают самые безнадежные зубы.

Терапевтична стоматологія

Найчастіше пацієнти звертаються в стоматологічну клініку по допомогу до лікаря стоматологові - терапевтові.

У стоматології "АОСТА" лікарі пропонують усі види терапевтичної допомоги будь-якої складності і абсолютно безболісно, використовуючи сучасні знеболювальні препарати.

Лікування зубів без страху і болю одне з основних завдань стоматологів.
Наші лікарі застосовуючи сучасні методи лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту будь-якої складності і на будь-якому етапі рятують найбезнадійніші зуби.

Боротьба за збереження кожного зуба - ще одно з правил нашої роботи .

Маючи великий досвід роботи, наші лікарі виконують всілякі стоматологічні реставрації зубів, відновлюють форму і колір зуба, сколи після травм, проводять художню реставрацію.

Найпоширенішими захворюваннями в стоматології є карієс, пульпіт і періодонтит. Цими захворюваннями страждають більше 90% усіх людей. Враховуючи широке поширення цих захворювань, наші лікарі дадуть вам коротку корисну інформацію про них.

 

 

 

 


 в стоматології також існують міфи.

МІФ ПРО ТЕ, ЩО МОБІЛЬНИКИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗБОЇ В РОБОТІ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ.

Мобільники викликають збої в роботі стоматологічного обладнання. При проведенні досліджень у багатьох країнах було доведено, що стільникові телефони не мають жодного впливу на роботу стоматологічних установок і апаратури. Даний міф є перебільшенням навіть тому, що не було зареєстровано подібних фактів ні лікарями-стоматологами, ні вченими.